Bądźmy w kontakcie!

W sprawie wszelkich wątpliwości związanych z Twoimi zakupami w moim sklepie, lub z pytaniami dotyczącymi zamówień, pisz proszę na adres: SKLEP@FULLOFIDEAS.PL

W dni powszednie najczęściej jesteśmy do dyspozycji w godzinach 10:00-15:00, choć może się zdarzyć, że odpowiemy nieco później, szczególnie jeżeli sprawa jest pilna. W niedziele nie pracujemy :). 

W innych kwestiach możesz się ze mną skontaktować, korzystając z udostępnionego tutaj formularza.

Do usłyszenia!
Marysia

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Maria Bursche prowadząca działalność gospodarczą pod firmą, Maria Bursche Head Full of Ideas , NIP: 1132645361, REGON:368189877. Kontakt z administratorem w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych: kontakt@fullofideas.pl.

Twoje dane podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane są też przetwarzane w celach marketingowych. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.