Hej!
Cieszę się, że tu jesteś!

Nazywam się Marysia Bursche i już ponad 13 lat urozmaicam dzieciom i nauczycielom lekcje angielskiego. Projektuję kreatywne materiały edukacyjne i szkolę pedagogów, jak uczyć z głową – owocnie i nieszablonowo. Nie znam lepszego przepisu na udane lekcje niż mądra, angażująca zabawa! Pracuję obecnie w warszawskim przedszkolu „Sprężynowo”.

Przeszkoliłam już ok 2000 nauczycieli i lektorów językowych – zarówno początkujących, jak i tych z długim stażem. Podpowiadam, jak sprawić, by uczniowie pokochali angielski od pierwszych zajęć w przedszkolu lub w szkole.

Moje początki

W sieci działam już 9 lat. Założyłam jednego z pierwszych blogów edukacyjnych w Polsce. Od 2015 r. szkolę nauczycieli i lektorów angielskiego. We współpracy z wydawnictwem Semantika zorganizowałam 3 edycje konferencji “Get Creative Now” dla kilkuset nauczycieli. Występowałam także na konferencjach branżowych z ramienia wydawnictw Nowa Era i Macmillan, byłam prelegentką dwóch edycji konferencji dla nauczycieli “Morze Pomysłów” (w 2018 i 2019 roku). Uczyłam dzieci w 10 różnych miejscach na terenie Warszawy.

A gdy debiutowałam w roli nauczycielki…  nie szło mi najlepiej, nie miałam żadnego wsparcia z zewnątrz. Dobrze znam rozterki nowych nauczycieli:

…jak utrzymać dyscyplinę i uwagę uczniów?

…jak prowadzić ciekawe zajęcia?

…jak się dobrze zorganizować, żeby mieć jeszcze siłę i czas dla siebie?

Wiem, jak Ci pomóc – wszystkie rozwiązania i pomysły testowałam na własnych zajęciach! : ) 

Po lekcjach...

Prywatnie jestem podwójną mamą, uwielbiam jeździć na rowerze i spacerować. Zachwycam się literaturą dziecięcą, a inspiruję obrazami – lubię przeglądać grafiki i ilustracje dla dzieci, zwykle wpadają mi wtedy do głowy nowe pomysły na zajęcia, pomoce dla nauczycieli, a nawet szkolenia!

Jest 100% szansy na to, że… uda mi się zainspirować Cię do kreatywnego prowadzenia własnych lekcji! ; )

Dopiero zaczynasz przygodę z nauczaniem?

Dopiero zaczynasz przygodę z nauczaniem?

- Mój team -

Kasia Gacek

Wspiera mnie w obsłudze sklepu internetowego, newslettera i Planety Inspiracji. Dzielnie odpowiada na pytania wszystkich klientów, wystawia faktury, a kiedy trzeba realizuje zamówienia.

Z wykształcenia „pani od rytmiki”, z zawodu Wirtualna Asystentka i Social Media Manager. Kobieta przedsiębiorcza i dobra dusza, która potrafi rozwiązać każdy problem. Wspiera przedsiębiorców w prowadzeniu biznesów online.  Prywatnie podwójna mama i wieczna optymistka, dla której nie ma rzeczy niemożliwych!