Parę słów o mnie

Cześć! Mam na imię Marysia (wiele osób mówi mi Mery). Robię to, co lubię i uwielbiam to, co robię! Z wykształcenia jestem magistrem filologii romańskiej, jednak już od ponad dekady zajmuję się nauczaniem języka angielskiego w grupach przedszkolnych, a od ponad 7 lat prowadzę bloga Head Full of Ideas, adresowanego do innych nauczycieli.

Bardzo się cieszę, że tutaj trafiłaś/-eś! Jeżeli szukasz inspiracji do prowadzenia zajęć dla dzieci, to miejsce idealne dla Ciebie!

Blog powstał dzięki temu, że bez problemu łączę pracę z przyjemnością i lubię dzielić się swoim doświadczeniem. Jako jedna z pierwszych osób w Polsce postanowiłam przekazywać innym swoją wiedzę i pomysły właśnie za pośrednictwem bloga – na www.fullofideas.pl znajdziesz już setki wpisów, w których zamieściłam wskazówki, porady, inspiracje i gotowe rozwiązania na zajęcia oraz darmowe materiały.

Od 2018 roku prowadzę też sklep internetowy, w którym znajdziesz różnego rodzaju elektroniczne materiały mojego autorstwa, stworzone dzięki współpracy z wyjątkowo uzdolnionymi graficzkami oraz z wykorzystaniem moich własnych rysunków. Poza tym, co jakiś czas dostępne w nim są także już gotowe do użytku pomoce dydaktyczne

Na moim blogu przeczytać możesz o polecanych przeze mnie pomocach dydaktycznych takich, jak książki czy gry.

Zawsze polecam tylko to, z czego sama korzystam i co uważam za naprawdę godne polecenia :). Prywatnie jestem mamą kilkuletniej Hani, którą staram się zarazić pozytywnym podejściem do języka angielskiego w najskuteczniejszy znany mi sposób – przez dobrą zabawę!

Dlatego nasza domowa anglojęzyczna biblioteczka dosłownie pęka w szwach (mamy w niej prawie 90 tytułów autorów takich, jak Eric Carle, Rod Campbell, Emilly Gravett, Nick Sharratt, Julia Donaldson oraz wydawnictw Usborne, Batrefoot Books, Walker Books czy Nosy Crow), a na półkach w moim domu znaleźć można wiele gier, puzzli tematycznych, świetnych pomocy zakupionych za grosze w ulubionych sklepach nauczycieli czy różnych secondhandach. Korzystam z nich także na zajęciach i nie wyobrażam sobie bez nich pracy z dziećmi.

Lubię czekoladę, ładne pomoce dydaktyczne i… uwielbiam dzielić się swoimi pomysłami! To dzięki temu mój blog zyskał na popularności, a okołoblogowa działalność bardzo rozwinęła. Od listopada 2015 roku aktywnie szkolę nauczycieli z całej Polski podczas organizowanych przez siebie szkoleń i warsztatów. Miałam także okazję współorganizować i prowadzić wyjątkową konferencję Get Creative Now oraz wystąpić na dwóch innych konferencjach: PASE Youn Learners oraz Morze Pomysłów. Poza tym spotkasz mnie także online – serdecznie zapraszam do moich Facebookowych grup:

Głowa Pełna Pomysłów

Angielski w przedszkolu dla początkujących

- Mój team -

Kasia Gacek

Wspiera mnie w obsłudze bloga, sklepu internetowego, szkoleń oraz zapytań klientów.

Z wykształcenia „pani od rytmiki”, z zawodu Wirtualna Asystentka i Social Media Manager. Kobieta przedsiębiorcza i dobra dusza, która potrafi rozwiązać każdy problem. Wspiera innych w prowadzeniu biznesu online.  Prywatnie podwójna mama i wieczna optymistka dla której nie ma rzeczy niemożliwych. 

Marta Żukowska

Od zeszłego roku dzielnie wspiera mnie m.in. w prowadzeniu facebookowej grupy „Angielski dla początkująctch”.

English is her love! Dlatego po ukończeniu filologii angielskiej na UMK w Toruniu od 17 lat nieprzerwanie uczy. Pomaga też zagranicznym firmom w kontakcie z polskimi partnerami oraz w mediach społecznościowych. Podkreśla, że kocha to, co robi i jest szczęśliwa, że odnalazła swoją ścieżkę. Swoim studentom często powtarza, że świat wydaje się bardzo dostępny i wcale nie taki duży, jeśli zna się języki.

Trochę statystyk

> lat
Istnienia bloga
>
Wpisów
>
UU/miesięcznie
> lata
Istnienia sklepu
>
Produktów
>
Zarejestrowanych Klientów
W dniach 27-28.11 -20 % na wszystko na hasło BLACKWEEKEND20Super!
+