Bądźmy w kontakcie!

W sprawie wszelkich wątpliwości związanych z Twoimi zakupami w moim sklepie, lub z pytaniami dotyczącymi zamówień, pisz proszę na adres: SKLEP@FULLOFIDEAS.PL

W dni powszednie najczęściej jesteśmy do dyspozycji w godzinach 10:00-15:00, choć może się zdarzyć, że odpowiemy nieco później, szczególnie jeżeli sprawa jest pilna. W niedziele nie pracujemy :). 

Jeżeli masz inne pytanie, skontaktuj się ze mną, korzystając z formularza dostępnego po prawej stronie.

Do usłyszenia!
Marysia

Administratorem danych osobowych podanych w formularzu kontaktowym jest Maria Bursche prowadząca działalność gospodarczą pod firmą, Head Full of Ideas Maria Bursche, NIP: 1132645361, REGON:368189877. Kontakt z administratorem w sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych: sklep@fullofideas.pl

Twoje dane podane w formularzu kontaktowym są przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na Twoje zapytanie. Jeśli wyrazisz na to zgodę, Twoje dane są też przetwarzane w celach marketingowych. Masz w szczególności prawo dostępu do swoich danych i ich usunięcia. Szczegóły dotyczące przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce prywatności.

Pomysłowy Newsletter

Jeżeli podobają Ci się moje pomysły, materiały i chcesz być na bieżąco z ofertą, 

zapisz się do mojego Newslettera!

Będziesz otrzymywać wiadomości ode mnie prosto do swojej skrzynki mailowej, a w nich:

  • Najnowsze informacje na temat planowanych wydarzeń – szkoleń, LIVE’ów, webinarów.
  • Podpowiedzi, wskazówki i pomysły na zajęcia z dziećmi.
  • Informacje o już dostępnych oraz nowych produktach, zniżkach i promocjach.

Jeśli chcesz otrzymywać ode mnie mailowo informacje o promocjach i nowościach w moim sklepie internetowym, zapisz się na mój Newsletter, podając swój adres mailowy. Podanie przez Ciebie adresu e-mail oznacza zawarcie umowy na dostarczanie usługi cyfrowej tj. na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną i przetwarzanie Twoich danych osobowych w celach marketingowych. Wyrażenie zgody i zawarcie niniejszej umowy jest dobrowolne i możesz ją w każdej chwili cofnąć i odstąpić od umowy ze skutkiem na przyszłość, pisząc na adres dostępny w przesyłanych Ci wiadomościach, lub korzystając z opcji anulowania subskrypcji dołączonej do każdej wiadomości ode mnie. Więcej informacji na temat przetwarzania Twoich danych osobowych i przysługujących Ci praw znajdziesz w Polityce Prywatności.

Każdy Newsletter stanowi odrębną wiadomość, tj. jeżeli będziesz chciała_chciał pobrać załączone do niego materiały, najlepiej byś zrobiła_zrobił to od razu po przeczytaniu wiadomości.

WAŻNE: materiały będą przekazywane TYLKO w bieżących wiadomościach mailowych.

Newsletter jest zautomatyzowany i zaplanowany za pomocą programu MailerLite, co oznacza, że planuję ich wysyłkę DO MOJEJ LISTY MAILINGOWEJ z odpowiednim wyprzedzeniem. Jeżeli nie otrzymasz jakiejś wiadomości, nie ma możliwości wysłania jej ponownie tylko do Ciebie (nie dotyczy wiadomości potwierdzającej zapis na listę).

Jeżeli chcesz zmniejszyć ryzyko nieotrzymywanie ode mnie wiadomości, wykonaj kolejne kroki:

  • Sprawdź swoją skrzynkę – Spam, Oferty i inne foldery – jeśli znajdziesz tam moją wiadomość, koniecznie „wyciągnij” ją do folderu głównego.
  • Dodaj mój adres „kontakt@fullofideas.pl” do adresów zaufanych.
    Jak to zrobić? Wpiszcie w Google nazwę dostawcy swojej poczty + „dodanie do kontaktów zaufanych”. Pojawią się instrukcje w jaki sposób to zrobić osobno dla każdej skrzynki pocztowej.
  • Jeśli mimo tych działań nie otrzymujesz moich maili, napisz do nas na adres kontakt@fullofideas.pl.
  • Możesz też odpowiadać na moje wiadomości – to sygnał dla algorytmów, że mój adres jest Ci znany