Zapisz się na wyzwanie booktellingowe

Ile razy słyszałaś od kogoś, że książka X, Y lub Z to idealna propozycja na zajęcia językowe, ale wciąż nie wiesz, jak zabrać się za pracę z tym utworem?

W trakcie wyzwania podzielę się z Tobą swoimi – sprawdzonymi – sposobami na pracę z książkami na podstawie konkretnych pozycji. 

Ale to nie wszystko. 🙂

Za pomocą zadań, które ode mnie otrzymasz, pokażę Ci jak możesz patrzeć na dowolną, wybraną przez Ciebie książkę, aby ocenić czy nada się na Twoje zajęcia oraz jak możesz w pełni wykorzystać jej potencjał!

Jesteś ciekawa, jak możesz wielokrotnie wykorzystać
daną książkę na zajęciach z dziećmi?

Kim jestem i dlaczego możesz mi zaufać:

 

Nazywam się Marysia Bursche i od ponad 12 lat urozmaicam dzieciom i nauczycielom lekcje angielskiego.

Projektuję kreatywne materiały edukacyjne i szkolę pedagogów, jak uczyć z głową – owocnie i nieszablonowo. Przeszkoliłam już ponad 1500 nauczycieli i lektorów językowych – zarówno początkujących, jak i tych z długim stażem.

 Podpowiadam, jak sprawić, by uczniowie pokochali angielski od pierwszych zajęć w przedszkolu lub w szkole. Nie znam lepszego przepisu na udane lekcje niż mądra, angażująca zabawa!

Spotykamy się przez 5 dni w Twojej skrzynce e-mail.

  1. Zaczynamy 13.06.2022 (poniedziałek) – tego dnia otrzymasz ode mnie pierwszy materiał wideo i dowiesz się, na czym polega booktelling.
  2. Kolejnego dnia 14.06.2022 (wtorek) udostępniam Ci pierwsze ćwiczenie (pdf), w którym pokażę Ci jak patrzeć na książkę, aby jeszcze lepiej wykorzystać jej potencjał…lub zrezygnować z jej “nieczytania” na zajęciach”. Od tej pory będzie Ci łatwiej dobierać odpowiednie utwory dopasowane do potrzeb Twoich grup.
  3. Trzeci dzień 15.06.2022 (środa) to kolejny materiał wideo. Na przykładzie “Monkey and me” pokażę Ci jak możesz wykorzystać potencjał dobrze napisanej i zilustrowanej książki obrazkowej.
  4. 16.06.2022 (czwartek), dzień czwarty, otrzymasz kolejny pdf z zadaniem do wykonania.
  5. Piątego dnia, 17.06.2022 (piątek) otrzymasz ode mnie dostęp do wybranych materiałów, które podpowiedzą Ci jak pracować z książką “Shark in the Dark”. 
  6. Masz 4 dni przerwy – aby móc spokojnie popracować jeszcze z materiałami.
  7. 21-06-2022 o19:00  widzimy się na live podsumowującym całe wyzwanie.

Koniecznie zapisz sobie tę datę w kalendarzu, ponieważ przygotowałam dla Ciebie specjalną propozycję. Ciekawa co to takiego? Powiem tylko, że tworzę coś zupełnie nowego, czego u mnie jeszcze nie było! 🙂 

To jak, widzimy się?

Jeszcze masz wątpliwości?

Zobacz, co o moim szkoleniu pt. “Booktelling for teachers” pisały jego uczestniczki: