Kilka stron tekstu, parę obrazków… O, już koniec?

Przeczytana w 15 minut i trafia na półkę… Nie tym razem! 🙂

Pokażę Ci, jak pracować z tą książką tak, żeby została z Wami duuuużo dłużej, jednocześnie wspierając naukę angielskiego!

„Rabbit Roo” to książka stworzona z miłości do dziecięcej literatury i zgodnie z założeniami mojej metody pracy o nazwie Booktelling

Z załączonego e-booka dowiesz się jak kreatywnie wykorzystać ten utwór w procesie nauczania angielskiegow przedszkolu, szkole i w domu.

Zajrzyj do środka:

Chciałabyś dodać trochę świeżości i innowacji do językowych zabaw z dziećmi?

Moja autorska książka RABBIT ROO da Ci pełne pole do popisu!

Opowiem Ci, gdzie ta książka
naprawdę ma swój początek…

To było 13 lat temu. W moje ręce wpadły pierwsze anglojęzyczne książeczki dla dzieci. Zachwyciłam się od razu.

Były świetnie przemyślane, więc czytało się je lekko i przyjemnie. Cieszyły oko ilustracjami, które często mówiły dużo więcej niż słowa. Brakowało mi takich publikacji na polskim rynku.

Zabawne, bo czytałam książki dla dzieci, jeszcze zanim doczekałam się swoich! 

Z czasem moja biblioteczka rosła, a najlepsze znaleziska (bo samo ich zdobycie było wtedy wyczynem!) przemycałam na swoje lekcje angielskiego.

Dziś, po kilkunastu latach nauczania i sukcesie mojego kursu “Booktelling for Teachers” (dla ponad 300 nauczycieli), zrealizowałam swój plan i marzenie – wydaję WŁASNĄ KSIĄŻKĘ DLA DZIECI :).

Drukowana, ale interaktywna

Mam słabość do pięknie wydanych książek, więc zależało mi, żeby moja własna też taka była. Chciałam, żeby można było ją poczuć, dotknąć, przekazywać z rąk do rąk w klasie i w domu.

RABBIT ROO poza wiodącą fabułą, zostawia przestrzeń na nowe wątki wprowadzane przez nauczyciela lub rodzica. Zachęca do udziału w rozmowie, wymiany myśli, pomysłów i spostrzeżeń. Bawi, uczy, ciekawi i… wcale nie musi się kończyć na ostatniej stronie! To od Ciebie zależy, ile jej warstw odkryjesz razem z dziećmi.

Wszystkie instrukcje i propozycje zabaw znajdziesz w e-booku dołączonym do książki.

O autorce

Cześć!

Nazywam się Marysia Bursche i od kilkunastu lat urozmaicam dzieciom i nauczycielom lekcje angielskiego.

Projektuję kreatywne materiały edukacyjne i szkolę pedagogów, jak uczyć z głową – owocnie i nieszablonowo. Przeszkoliłam już ponad 2000 nauczycieli i lektorów językowych – zarówno początkujących, jak i tych z długim stażem.

Podpowiadam, jak sprawić, by uczniowie pokochali angielski od pierwszych zajęć w przedszkolu lub w szkole. Nie znam lepszego przepisu na udane lekcje niż mądra, angażująca zabawa.

TA KSIĄŻKA NA PEWNO CI SIĘ PRZYDA, JEŚLI:

  • Chcesz prowadzić angażujące lekcje angielskiego – bez miejsca na monotonne czytanie i schematyczne powtarzanie słówek wyrwanych z kontekstu.
  • Zależy Ci na poprawie interakcji między dziećmi, jak i na linii nauczyciel-uczeń.
  • Potrzebujesz skutecznego narzędzia dydaktycznego, które ułatwi i urozmaici Twoją pracę z dziećmi.
  • Chcesz poznać sprawdzoną, przetestowaną przez setki nauczycieli metodę Booktelling, dzięki której dziecięce książeczki stają się źródłem inspiracji i gotowych pomysłów na angażujące aktywności językowe.
  • Uwielbiasz czytać własnym dzieciom po angielsku.
  • Szukasz książki z pięknymi ilustracjami, które wzbogacają treść i pomagają lepiej ją przyswoić.

ZOBACZ, JAK CZYTAM KSIĄŻKĘ Z MOIMI DZIEĆMI:

"Rabbit Roo" + e-book PLUS
z pomysłami i materiałami
Książka "Rabbit Roo"
+ e-book z pomysłamI

Nadal nie jesteś przekonana_y? Pobierz bezpłatny fragment e-booka!