To nagranie dostępne będzie do 30.04.2024.

Było to już drugie szkolenie w ramach projektu TEACHER VIBE!

Dowiedz się o nim więcej!

Czym jest TeacHer VIBE?

To wiedza, zastrzyk motywacji i girl power w jednym!

TeacHer VIBE to długofalowy projekt skierowany do Nauczycielek-pasjonatek, dzięki któremu możesz się rozwijać i regularnie ładować baterie! Zapraszamy Cię na cykl wydarzeń, prowadzonych przez wyjątkowe Ticzerki z ogromnym doświadczeniem w pracy z dziećmi, które zarażą Cię nie tylko pomysłami, ale także swoim podejściem i pozytywną energią!

Nasze cele: 

  • dodanie Ci motywacji,
  • nieustanne inspirowanie, a także
  • nakierowanie na nowe tory w myśleniu o pracy w branży edukacyjnej!

Inicjatorki Projektu:

MARYSIA BURSCHE

Marysia Bursche – właścicielka marki Head Full of Ideas, twórczyni internetowa, trenerka nauczycieli i prawdziwa pasjonatka pracy z dziećmi!

Swoją przygodę z nauczaniem zaczęła 14 lat temu, a po 4 założyła bloga edukacyjnego, z którego dziś korzystają tysiące nauczycieli z całej Polski. Na co dzień, poza tym, że uczy przedszkolaki angielskiego, tworzy wyjątkowe, autorskie materiały, dzieli się nieszablonowymi pomysłami na nauczanie i zaraża innych pozytywnym nastawieniem!

KASIA DUSZA

Kasia Dusza – lektorka z sercem i dużymi ambicjami. Szkoli nauczycieli i tworzy własne materiały.

Uczy dzieci w wieku od 2,5 do 8 lat, a największą motywacją dla niej są efekty, jakie osiągają dzieciaki. Dzięki swojemu podejściu, kreatywnym pomysłom i wiedzy z zakresu brandingu, zawojowała Toruń! Rodzice ustawiają się do niej w kolejkach, bo wiedzą, że Kasia nauczy ich dzieci angielskiego na super poziomie!

Co da Ci udział w projekcie?

Najbliższe wydarzenie w ramach projektu:

25.11.2023 - LIVE z książkowymi inspiracjami od Ani Buschke!