Wypełnij formularz, aby otrzymać nagranie
"1. zimowa lekcja KROK PO KROKU"

Od razu po potwierdzeniu zapisu otrzymasz dostęp do nagrania pt. „1. zimowa lekcja krok po kroku”.

Od momentu otrzymania linku do nagrania masz 3 dni na zapoznanie się z pierwszą zimową lekcją!

ONLINE – oglądaj w dowolnym miejscu, o dowolnej porze!

Co zyskasz?

W tym nagraniu KROK PO KROKU pokażę Ci jak możesz poprowadzić angażującą lekcję o zimowej tematyce (właściwie dla każdej grupy wiekowej!).

 1. Dowiesz się, co przygotować na zimowe zajęcia.
 2. Podpowiem Ci, jakie aktywności możesz zaproponować swoim uczniom, aby zajęcia były atrakcyjne i angażujące.
 3. Zrozumiesz, co zrobić, by wciągać dzieci w interakcje od samego początku – pamiętaj, to klucz do sukcesu, bo właśnie dzięki temu dzieci uczą się faktycznej komunikacji w języku angielskim. Krok po kroku 🙂
 4. To nagranie to jedna z pięciu lekcji, które omawiam podczas szkolenia „Zaplanuj ze mną swoje zimowe zajęcia”. Na podstawie tej lekcji masz niespotykaną na co dzień szansę zobaczyć, jak to szkolenie wygląda od środka.
 

Czy ten materiał jest dla Ciebie?

Ta lekcja jest dla wszystkich nauczycieli i lektorów pracujących z przedszkolakami, a w szczególności dla osób, które:

 • lubią się szkolić i podnosić jakość swojej pracy.
 • chcą planować jeszcze lepsze i bardziej przemyślane lekcje.
 • chciałyby odzyskać trochę czasu, dla siebie, dla rodziny i przyjaciół.
 • szukają sprawdzonych pomysłów na zimowe zajęcia

Nie oglądaj jeśli:

 • nie lubisz się szkolić, ani podnosić jakości swojej pracy.
 • nie potrzebujesz więcej podpowiedzi na pracę z dziećmi, ani dodatkowych pomysłów.
 • nigdy nie narzekasz na brak czasu.

Najczęściej zadawane pytania:

Oczywiście, na webinar może zapisać się każda osoba zainteresowana kwestiami, które będą poruszane. Mimo, że będę odnosić się do pracy z przedszkolakami, wiele z pomysłów jest do zastosowania także w pracy ze starszymi uczniami.

Certyfikaty za udział w bezpłatnych webinarach nie są przewidziane, ale po zarejestrowaniu się, otrzymasz dostęp do video z 1. lekcją oraz dowiesz się, jak możesz zdobyć kolejne, dodatkowe informacje i nawet 4 certyfikaty! 🙂

Jak skorzystać z "1. zimowej lekcji KROK PO KROKU"?

Zapisz się na listę i potwierdź zapis

odbierz mail ze szczegółami

Obejrzyj nagranie w przeciągu 3 dni!

Kto prowadzi webinar?

Nazywam się Marysia Bursche. Jestem założycielką i właścicielką marki Head Full of IdeasProjektuję kreatywne materiały edukacyjne i szkolę pedagogów, jak uczyć z głową – owocnie i nieszablonowo. Nie znam lepszego przepisu na udane lekcje niż mądra, angażująca zabawa! 

Przeszkoliłam już ponad 2000 nauczycieli i lektorów językowych – zarówno początkujących, jak i tych z długim stażem. Podpowiadam, jak sprawić, by uczniowie pokochali angielski od pierwszych zajęć w przedszkolu lub w szkole. W 2021 roku stworzyłam platformę edukacyjną Planeta Inspiracji.

 

Kto prowadzi webinar?

Nazywam się Marysia Bursche. Jestem założycielką i właścicielką marki Head Full of IdeasProjektuję kreatywne materiały edukacyjne i szkolę pedagogów, jak uczyć z głową – owocnie i nieszablonowo. Nie znam lepszego przepisu na udane lekcje niż mądra, angażująca zabawa! 

Przeszkoliłam już tysiące nauczycieli i lektorów językowych – zarówno początkujących, jak i tych z długim stażem. Podpowiadam, jak sprawić, by uczniowie pokochali angielski od pierwszych zajęć w przedszkolu lub w szkole. W 2021 roku stworzyłam platformę edukacyjną Planeta Inspiracji.