Dopiero zaczynasz swoją przygodę z nauczaniem?

Jeżeli szukasz wsparcia, dobrze trafiłaś!

Na początek koniecznie zajrzyj do tych wpisów:

Każdy z powyższych artykułów powstał z myślą o początkujących nauczycielach i w odpowiedzi na wiele pytań, które dostaję. Przeczytaj i poczuj, że wiesz o wiele więcej, niż kilkanaście minut wcześniej!

Potrzebujesz więcej pomysłów i wskazówek metodycznych? Sprawdź, gdzie jeszcze je znajdziesz! >>>>

Potrzebujesz więcej pomysłów
i wskazówek metodycznych?
Sprawdź, gdzie jeszcze je znajdziesz!

Od 2015 roku szkolę nauczycieli (poprowadziłam już kilkadziesiąt autorskich szkoleń na terenie całej Polski, trzy konferencje dla nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz anglistów oraz występowałam dla wydawnictw Nowa Era i Macmillan). Od 2020 roku zaczęło pojawiać się w mojej ofercie wiele szkoleń w formie on-line. Te aktualnie dostępne znajdziesz w zakładce “SZKOLENIA”, ale to nie wszystko, co mogę Ci zaoferować.

Zapraszam do jeszcze jednego wyjątkowego miejsca, które ruszyło we wrześniu 2021!

To Planeta Inspiracji – przestrzeń przeznaczona dla nauczycielek i nauczycieli języka angielskiego pracujących z dziećmi, którzy chcą się rozwijać, zdobyć lub usystematyzować swoją wiedzą, a także mieć pod ręką sprawdzone pomysły i nowe inspiracje. To miejsce, do którego możesz dołączyć, by mieć nieograniczony dostęp do wartościowych treści w postaci szkoleń, webinarów, video-tutoriali, mini-ebooków oraz dodatkowych materiałów do druku.

Chcę dowiedzieć się więcej!

Jeżeli chcesz być na bieżąco, warto obserwować mój fanpage na Facebooku.

Wchodzę

Na Facebooku, razem z koleżanką po fachu – Kasią Komarnicką, prowadzimy też grupę przeznaczoną wszystkich nauczycieli, niezależnie od stażu pracy, pracujących z dziećmi. Jest tam już ponad 10 tys. wspierających się osób! W miarę możliwości służę tam swoim wsparciem i radą :).

Chcę dołączyć

Moje poczynania możesz śledzić także na Instagramie.

Na koncie marysia_bursche oraz pomyslowe_diy

Zapraszam, będzie mi miło, jeśli zostaniesz na dłużej!

A może szukasz odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania? Oto one!

To pytanie wraca co roku jak bumerang, szczególnie w mojej Facebookowej grupie dla początkujących nauczycieli. Osobiście uważam, że praca z gotowym kursem (pakietem) któregoś z wiodących wydawnictw to świetne rozwiązanie dla nauczycieli bez doświadczenia w pracy z przedszkolakami, a pisałam o tym w pierwszym z podlinkowanych wyżej wpisów.

Sama pracowałam zawsze jedynie na kursach wydawnictwa Macmillan i je z czystym sumieniem mogę polecić.

Poznaj najnowszą propozycję wydawnictwa:

„Mimi’s Wheel – nowy kurs dla przedszkolaków”

„Mimi’s Wheel – wielozadaniowy kurs na zajęcia z przedszkolakami”

Nie raz pisałam krótko o tym, jak mogą wyglądać pierwsze zajęcia. Mam na nie kilka pomysłów, w zależności od tego, z kim przyjdzie nam je poprowadzić.

Pomysł na pierwsze zajęcia z nową grupą.

Pierwsze lekcje dla 2-3-latków (i nie tylko)

Pomysły na pierwsze lekcje dla starszych dzieci (4-5-6-latki +)

Gadżety idealne na pierwsze zajęcia – COMING SOON

Więcej pomysłów i podpowiedzi dotyczących pierwszych zajęć znajdziesz na mojej Planecie Inspiracji, gdzie czeka m. in. pełen gotowy scenariusz pierwszych zajęć.

To pytanie, na które właściwie nie ma jednej dobrej odpowiedzi. Jestem pewna, że ilu nauczycieli, tyle list MUST-HAVE. Na blogu znajdziesz moją.

Angielski w przedszkolu – bez tego nie poprowadzisz zajęć z dziećmi

Dziś pod nazwą Head Full of Ideas prowadzę nie tylko zajęcia dla dzieci i bloga dla nauczycieli, ale także sklep z autorskimi materiałami do druku. 

Tworzę karty obrazkowe, gry, karty pracy.  Możesz tam nabyć także tematyczne e-booki oraz gotowe scenariusze zajęć.

Te produkty mogą Cię szczególnie zainteresować: