ABC nauczycielskiej dokumentacji

To cykl wpisów, które mają za zadanie ułatwić Wam, lub przynajmniej podpowiedzieć jak zabrać się za opracowywanie nauczycielskiej dokumentacji. Znajdziecie w nich nie tylko garść praktycznych wskazówek i porad, ale też gotowe do przerobienia na własne potrzeby wzory dokumentów takich, jak rozkład materiału czy harmonogram zajęć. Dodatkowo, zapraszam do zapoznania się z resztą wpisów z kategorii „Tips / Porady” :).

#1 
Jak przygotować rozkład materiału?
#2 
Jak i po co tworzę harmonogram zajęć?
#3 
Co powinien zawierać plan miesięczny? (Coming soon)

My TOP 3

Czyli moje subiektywne listy (najfajniejszych) rzeczy różnych: 3 ulubionych książeczek dla 2-latków, 3 najczęściej odwiedzanych blogów, 3 najlepszych piosenek o zwierzętach z farmy… i wiele innych! Zajrzyjcie, a sami się przekonacie.

W 80 blogów dookoła świata

„W 80 blogów dookoła świata” to wspólna inicjatywa blogerów piszących o różnych krajach i językach. W ramach akcji, co miesiąc o tej samej porze (zazwyczaj 25-ego o 10:00), publikujemy posty dotyczące wybranego zagadnienia. W ten sposób możecie wspólnie z nami zwiedzać świat! 😉

Tutoriale
0 0 votes
Ranking
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Diana Korzeb
9 lat temu

Oprócz akcji "W 80 blogów…" podoba mi się pomysł na My Top 3. Lubię czytać o, jak to Rubella nazwała, nauczycielskim lajfstajlu :D.