Udało się, właśnie zapisałeś(-łaś) się
na webinar "Ahoj, przygodo!"

Co to oznacza?

1. przed chwilą wysłałam do Ciebie e-mail z potwierdzeniem rejestracji. SPRAWDŹ koniecznie, czy masz go w swojej skrzynce odbiorczej.

2. Na pewno otrzymasz ode mnie materiały dodatkowe (po webinarze).

3. E-mailowo będę informować Cię i wyślę Ci link do wydarzenia 

4. A teraz mam dla Ciebie specjalną propozycję – możesz kupić zestaw materiałów edukacyjnych na lato (o których będę mówić podczas webinaru) w cenie przedsprzedażowej. Już nigdy nie będzie tak tanio.

Co otrzymasz (w dniu premiery – 25.05) już teraz decydując się na zakup?

  • Zestaw materiałów „Summer Pack” – kolejną sezonową odsłonę moich autorskich materiałów, które urozmaicają zajęcia o poszczególnych porach roku! Możesz spodziewać się kart obrazkowych przedstawiających słownictwo letnie oraz zwierzęta morskie. Do tego rymowanki w formie plakatów i… jeszcze kilka niespodzianek!
  • Zestaw materiałów „Ahoj, przygodo!”, czyli 5 opracowanych przeze mnie scenariuszy zajęć* oraz dopasowane do nich materiały. Tak, byś mogła/ mógł tylko wydrukować i ruszać na zajęcia.
* W scenariuszach przeprowadzę Cię krok po kroku przez kolejne lekcje, podczas których zaangażujesz uczniów w niebanalne aktywności i zachęcisz do powtarzania wcześniej wprowadzanego materiału! 🙂

 

Obydwa te zestawy (każdy osobno) trafią do sklepu dnia 25.05. Wtedy będziesz mogła/ mógł poznać ich dokładną zawartość, o której będę mówić podczas webinaru 25.05 o 18:30.