Nowy rok

Wrzesień! Przywitaliśmy niedawno nowy rok szkolny, jeszcze wciąż w pandemicznej rzeczywistości… Teoretycznie wiele już można, ale prawda jest taka, że przez pandemię wiele się zmieniło.

Wszyscy zaczęliśmy być jeszcze bardziej obecni w sieci, niż wcześniej. Ja także. 

Przez ostatnie ponad półtora roku, w ramach mojej działalności powstało mnóstwo cyfrowych treści szkoleniowych, z których chętnie korzystałyście_liście! ♡

Mnie ich wyprodukowanie dało naprawdę dużą satysfakcję. Dzięki świadomości, że wszystko utrwalam w formie video, udało mi się zrobić progress w sposobie przekazywania Wam różnych treści :).

Przyzwyczaiłam się też do prowadzenia regularnych LIVE’ów czy webinarów, i wciąż mam mnóstwo do przekazania! Dlatego…

Nowa przestrzeń

Stworzyłam nową przestrzeń, w której postanowiłam zbierać wartościowe treści – Planetę Inspiracji.

Jest to specjalna platforma przeznaczona dla nauczycielek i nauczycieli języka angielskiego pracujących z dziećmi, na któryej znajdziecie nagrania moich szkoleń i webinarów, ale także mnóstwo dodatkowych materiałów – w formie krótkich artykułów, video-tutoriali, a także do druku.

Założenie według którego działa Planeta Inspiracji jest następujące:

To przestrzeń, do której przeniosłam już kilka szkoleń oraz dodatkowych materiałów (spis tego, co na niej dziś znajdziecie poniżej), natomiast z każdym miesiącem tych treści będzie przybywać!

CO MIESIĄC:

 • BĘDĄ ODBYWAŁY SIĘ NA ŻYWO WEBINARY, Z KTÓRYCH NAGRANIA BĘDĄ LĄDOWAŁY NA PLANECIE,
 • NA PLATFORMIE BĘDĄ POJAWIAŁY SIĘ KSIĄŻKOWE INSPIRACJE*,
 • ORAZ DODATKOWE MATERIAŁY NIEDOSTĘPNE W INNYCH MIEJSCACH,
 • A JA BĘDĘ DZIELIŁA SIĘ POMYSŁAMI NA ICH WYKORZYSTANIE.

*Ten pomysł zrodził się w mojej głowie po niewątpliwym sukcesie szkolenia „Booktelling for Teachers”, w którym, mimo (a może właśnie dzięki) pandemii :), udział wzięło już kilkuset nauczycieli, a szkolenie zebrało same pozytywny opinie.

Do końca listopada 2021 roku na platformę trafią wszystkie nagrania z tego szkolenia.

DODATKOWO:

 • każdy Mieszkaniec Planety Inspiracji uzyskuje dostęp specjalnej, zamkniętej grupy na Facebooku, gdzie może liczyć na moje (i zapewne nie tylko) wsparcie;
 • w tej grupie spotykamy się co dwa miesiące podczas tematycznego ok. 60-minutowego LIVE’a (a czasem także podczas krótszych spontanicznych), nagranie któego trafia potem na platformę;
 • każdy Mieszkaniec otrzymuje też stałą zniżkę na zakupy w moim sklepie – obejmującą dosłownie wszystkie materiały do druku
 • oraz zniżki specjalne (np. na szkolenia) przeznaczone tylko dla Mieszkańców (nie tylko ode mnie!).

Nowe podejście

Dostęp do Planety Inspiracji jest płatny i oparty na modelu subskrybcyjnym, co oznacza, że by mieć dostęp do zamieszczonych na platformie treści, musisz wykupić i regularnie opłacać abonament, dopóki chcesz z tych treści korzystać.

Przez lata dzieliłam się, i zresztą nadal dzielę, mnóstwem darmowych pomysłów, materiałów, wskazówek i podpowiedzi. Na przygotowanie postów, filmików, artykułów schodzi ogromna ilość czasu, jeszcze więcej poświęca się go na przygotowanie jakościowych szkoleń pełnych zbieranej latami wiedzy.

Opłacając dostęp do platformy, nie płacisz za liczbę godzin nagrań, czy stron w pliku pdf z materiałami, ale właśnie za moją wiedzę, czas i zaangażowanie w proces przygotowywania wszystkich wartościowych treści.

Możesz liczyć na najwyższą jakość, same sprawdzone pomysły, wyjątkowe inspiracje i materiały, a w gratisie – piękną oprawę graficzną :).

Ile kosztuje dostęp do platformy i jak go zdobyć, dowiesz się na WWW.PLANET.FULLOFIDEAS.PL.

DARMOWE MATERIAŁY?

Niezmiennie!

Nadal jest kilka miejsc, w których znajdziesz moje pomysły i/lub materiały zupełnie za darmo!

 • Możesz zapisać się do mojego Newslettera, a już w najnowszej wiadomości otrzymasz link i hasło do strony z darmowymi materiałami na ten rok szkolny.
 • Możesz dołączyć do mojej Facebookowej grupy:
 • Możesz obserwować mnie na Instagramie, gdzie regularnie publikuję wartościowe treści:
5 1 vote
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Justyna
Justyna
2 lat temu

Ja Planetę już znam i polecam! ?

Udostępnij ten artykuł

Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
1
0
Zostaw komentarzx