Już w przyszłym tygodniu Zlot Anglistów, czyli super wydarzenie dla wszystkich związanych z nauczaniem języka angielskiego. 4 dni szkoleń, plotek w nauczycielkim gronie i dobrej zabawy! Chcesz wiedzieć więcej? Zapraszam!


Kto za tym stoi?


Zacznijmy od początku. Całe wydarzenie organizowane jest już po raz drugi przez Administratorki facebookowej grupy „Nauczyciele Angielskiego”. Jeżeli jesteś nauczycielem j. angielskiego, nieważne czy uczącym dzieci, młodzież czy dorosłych, pracującym w prywatnej czy państwowej placówce, starym wyjadaczem z długoletnim stażem czy świeżynką na swoim stanowisku, a jeszcze do niej nie należysz, wiedz że popełniasz duży błąd!
Grupa powstała zaledwie 4 lata temu, a liczy już prawie 8000 członków, z czego spora część to aktywni nauczyciele, którzy chętnie dzielą się swoimi pomysłami, wiedzą i doświadczeniem. Możesz zadawać tam pytania i być pewnym, że znajdziesz na nie odpowiedzi, chwalić się osiągnięciami, dzielić swoimi przemyślenami czy zawodowymi rozterkami, a to wszystko w gronie ludzi, którzy zajmują się tym samym, co Ty, więc na pewno zrozumieją! 😉 Sprawdź, warto! By dołączyć do grupy, kliknij poniższy link, a następnie „Dołącz” – napis u góry po prawej i czekaj, aż Twoja prośba zostanie zaakceptowana (warunek: musisz być nauczycielem j. angielskiego).
 

Zlot Anglistów – o co w ogóle chodzi?

Zlot Anglistów to najlepsza, jak piszą Organizatorki, impreza szkoleniowo-rozrywkowo-kulturalno-integracyjna przeznaczona dla wszystkich związanych z nauczaniem języka angielskiego. W jego trakcie uczestnicy będą mieli okazję wziąć udział w 15 różnych modułach szkoleniowych, prowadzonych przez ludzi, których na pewno znacie przynajmniej z widzenia! 😉 Pojawią się m. in. pomysły na zabawy dla dzieci czy lekcje bez podręcznika, prowdzący odkryją przed uczestnikami tajemnice uczniowskich umysłów, opowiedzą co w TIK-u piszczy, zdradzą najlepsze sposoby na kreatywne podejście do zajęć, a po swoich sesjach na pewno chętnie odpowiedzą na pytania.
A to tylko część atrakcji! By zapoznać się z pełnym harmonogramem Zlotu, zajrzyj TU.

 

I teraz najlepsze – udział we wszystkich szkoleniach jest bezpłatny, a dodatkowo każdy uczestnik otrzyma gifty od sponsorów, wśród których znalazły się m. in. znane wydawnictwa, a także moja skromna osoba :). Każdy, kto zgłosił chęć udziału w odpowiednim czasie (a o takiej możliwości dowiedział się oczywiście z grupy „Nauczyciele Angielskiego”) płaci jedynie za zakwaterowanie i wyżywienie oraz dorzuca się (kwota składki to 25 zł) do ogólnej puli środków przeznaczonych na szerokopojętą organizację. Na cele organizacyjne pieniądze zbierane są także podczas kiermaszu książek i pomocy dydaktycznych, gdzie wszystko można kupić za symboliczną cenę 5 zł. Na kiermasz warto przywieźć swoje, zalegające od dawna na półkach i nieużywane materiały. Także sami widzicie – koszty nie są specjalnie wygórowane, za to udział w zlocie to doświadczenie naprawdę bezcenne!

Gdzie i kiedy?

Tegoroczny Zlot trwa aż 4 dni i odbywa się w dniach 25-28 lipca. Wszystkie sesje szkoleniowe oraz spotkania integracyjne będą miały miejsce w Ośrodku Szkoleniowo-Wypoczynkowym „Bernardynka” w miejscowości Ślesin, 20 km od Konina.
* * *

Wciąż jeszcze możesz do nas dołączyć! Niestety nie ma już możliwości wykupienia noclegu w Ośrodku „Bernardynka”, ale wciąż masz szansę wziąć udział w szkoleniach i pozostałych atrakcjach. Możesz przyjechać nawet na jeden dzień, wziąć udział w szkoleniach, spotkać się z nami i wrócić do domu :).Jeżeli się zdecydujesz, koniecznie zasubskrybuj wydarzenie na Facebooku (widoczne tylko dla członków grupy „Nauczyciele Angielskiego”) i zgłoś się do jednej z Organizatorek: Beaty Budzyńskiej, Małgorzaty Konopczyńskiej, Sylwii Grubiak lub Joanny Stanek! Kontakty do nich znajdziesz na Facebooku. Jeżeli będziesz mieć z tym problem, możesz także wysłać do mnie wiadomość, a ja prześlę Ci dane kontaktowe.

0 0 votes
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Ioreta
7 lat temu

Było super! Będę też za rok 🙂

Udostępnij ten artykuł

Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
2
0
Zostaw komentarzx