Witajcie! Jeszcze do czwartku trwa akcja „Blogowanie pod Jemiołą„, podczas której blogerzy językowi i kulturowi publikują różne ciekawe wpisy o tematyce świątecznej. Pojawiły się już aż 23 (7 z nich na blogach poświęconych j. angielskiemu), do których przeczytania gorąco zachęcam. By je odnaleźć, wystarczy zajrzeć do naszego kalendarza adwentowego zamieszczonego poniżej. Na niektórych blogach wciąż trwają konkursy i rozdania, ale u mnie już wszystko jasne! Jesteście ciekawi do kogo trafią upominki od sponsorów akcji? Czytajcie dalej…

Zapewne nie umknął Wam mój wpis o świątecznych skarpetach i wieńcu. Cieszył się dużą popularnością – jest najczęściej czytanym w ciągu ostatnich 30 dni, z czego i ja ogromnie się cieszę. Pojawiło się też pod nim sporo przemiłych komenatrzy od Was, za co bardzo dziękuję! Do Autorek kilku z nich trafią upominki od sponsorów akcji – Wydawnictwa Preston Publishing, Wydawnictwa Literackiego oraz dwa zestawy fiszek od Wydawnictwa Compagnia Lingua :).
1. Egzemplarz książki z serii “Angielski w tłumaczeniach” Wydawnictwa Preston Publishing (poziom dowolny) ☛ trafia do dariach (komentarz z 5.12, 15:45)
2. Egzemplarz książki „Misja Rodzinka” wydanej przez Wydawnictwo Literackie ☛ trafia do agi (komentarz z 7.12, 12:30)
3. Dwa opakowania wybranych fiszek do nauki j. angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Compagnia Lingua ☛ trafiają do Anieli M (komentarz z 9.12, 00:35)
Osoby te bardzo proszę o kontakt mailowy celem podania danych do wysyłki, które przekażę poszczególnym sponsorom

A na koniec życzę Wam miłej lektury! 🙂

0 0 votes
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
W dniach 27-28.11 -20 % na wszystko na hasło BLACKWEEKEND20Super!
+
0
Zostaw komentarzx
()
x