Witajcie! Jeszcze do czwartku trwa akcja „Blogowanie pod Jemiołą„, podczas której blogerzy językowi i kulturowi publikują różne ciekawe wpisy o tematyce świątecznej. Pojawiły się już aż 23 (7 z nich na blogach poświęconych j. angielskiemu), do których przeczytania gorąco zachęcam. By je odnaleźć, wystarczy zajrzeć do naszego kalendarza adwentowego zamieszczonego poniżej. Na niektórych blogach wciąż trwają konkursy i rozdania, ale u mnie już wszystko jasne! Jesteście ciekawi do kogo trafią upominki od sponsorów akcji? Czytajcie dalej…

Zapewne nie umknął Wam mój wpis o świątecznych skarpetach i wieńcu. Cieszył się dużą popularnością – jest najczęściej czytanym w ciągu ostatnich 30 dni, z czego i ja ogromnie się cieszę. Pojawiło się też pod nim sporo przemiłych komenatrzy od Was, za co bardzo dziękuję! Do Autorek kilku z nich trafią upominki od sponsorów akcji – Wydawnictwa Preston Publishing, Wydawnictwa Literackiego oraz dwa zestawy fiszek od Wydawnictwa Compagnia Lingua :).
1. Egzemplarz książki z serii “Angielski w tłumaczeniach” Wydawnictwa Preston Publishing (poziom dowolny) ☛ trafia do dariach (komentarz z 5.12, 15:45)
2. Egzemplarz książki „Misja Rodzinka” wydanej przez Wydawnictwo Literackie ☛ trafia do agi (komentarz z 7.12, 12:30)
3. Dwa opakowania wybranych fiszek do nauki j. angielskiego ufundowane przez Wydawnictwo Compagnia Lingua ☛ trafiają do Anieli M (komentarz z 9.12, 00:35)
Osoby te bardzo proszę o kontakt mailowy celem podania danych do wysyłki, które przekażę poszczególnym sponsorom

A na koniec życzę Wam miłej lektury! 🙂

0 0 votes
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij ten artykuł

Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
0
Zostaw komentarzx