My first lessons (4-,5-, 6- year olds +)

Na blogu przeczytacie już o moich pomysłach na pierwsze zajęcia z 2- i 3-latkami. Dziś pora na starsze dzieci, które już w większości przypadków miały wcześniejszy kontakt z językiem angielskim, a duża szansa, że nawet radzą sobie z nim już całkiem nieźle.
 
 
W 4-latkach i 5-latkach na jednych z pierwszych lekcji wprowadzam słówka nazywające przedmioty znajdujące się w  klasie: window, door, table, chair, lamp. Tu świetnie sprawdzają się maty od Play me and learn z wyposażeniem domu :). Następnie uczymy się piosenki Wind the bobbin up (gdzie wsytępują słowa ceiling, floor, „window, door)piosenka jest super do odgrywania, dzieci szybko ją łapią, a jednocześnie można się poruszać! 5

Posłuchaj cudnej wersji z kanału Pomelody:

Jeżeli jednak nie znasz swoich grup zbyt dobrze, warto zacząć od pomysłów, dzięki którym lepiej się poznacie! Sprawdź dwa takie pomysły, którymi razem z Basią Bednarczyk podzieliłyśmy się na naszym Instagramowym koncie @pomysłowe_diy:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pomysłowe DIY (@pomyslowe_diy)


W zerówce oraz w starszych grupach mogą Ci się przydać także KARTY PRACY NA DOBRY POCZĄTEK ROKU (do pobrania za free) :).

0 0 votes
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij ten artykuł

Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
1
0
Zostaw komentarzx