My first lessons (4-,5-, 6- year olds +)

Na blogu przeczytacie już o moich pomysłach na pierwsze zajęcia z 2- i 3-latkami. Dziś pora na starsze dzieci, które już w większości przypadków miały wcześniejszy kontakt z językiem angielskim, a duża szansa, że nawet radzą sobie z nim już całkiem nieźle.
 
 
W 4-latkach i 5-latkach na jednych z pierwszych lekcji wprowadzam słówka nazywające przedmioty znajdujące się w  klasie: window, door, table, chair, lamp. Tu świetnie sprawdzają się maty od Play me and learn z wyposażeniem domu :). Następnie uczymy się piosenki Wind the bobbin up (gdzie wsytępują słowa ceiling, floor, „window, door)piosenka jest super do odgrywania, dzieci szybko ją łapią, a jednocześnie można się poruszać! 5

Posłuchaj cudnej wersji z kanału Pomelody:

Jeżeli jednak nie znasz swoich grup zbyt dobrze, warto zacząć od pomysłów, dzięki którym lepiej się poznacie! Sprawdź dwa takie pomysły, którymi razem z Basią Bednarczyk podzieliłyśmy się na naszym Instagramowym koncie @pomysłowe_diy:

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pomysłowe DIY (@pomyslowe_diy)


W zerówce oraz w starszych grupach mogą Ci się przydać także KARTY PRACY NA DOBRY POCZĄTEK ROKU (do pobrania za free) :).

0 0 votes
Ranking
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments

Udostępnij ten artykuł

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Kategorie

ODWIEDŹ MNIE

NEWSLETTER

Jeśli podobają Ci się moje pomysły, zapisz się do mojego newslettera i bądź na bieżąco!
Archiwa
1
0
Zostaw komentarzx
()
x