O MNIE


Cześć! Mam na imię Marysia (wiele osób mówi mi Mery). Robię to, co lubię i uwielbiam to, co robię! Z wykształcenia jestem magistrem filologii romańskiej, jednak od ponad 8 lat zajmuję się nauczaniem języka angielskiego w grupach przedszkolnych, a od ponad 4 prowadzę bloga Head Full of Ideas skierowanego do nauczycieli języków obcych pracujących z dziećmi.


Na swoim koncie mam stworzenie autorskiego programu dla placówki, w której pracuję, scenariuszy do "Teczki materiałów do nauczania języka angielskiego w przedszkolu" wydawnictwa FORUM, a także masy materiałów dostępnych na Head Full of Ideas :).


Obecnie współpracuję także z twórcami czasopisma "Inspiracje Nauczanki"w którym znajdziecie moje artykuły, zawierające pomysły na zajęcia z języka angielskiego w klasach 0-3, gotowe scenariusze lekcji i dodatkowe materiały.

Bez problemu łączę pracę z przyjemnością i lubię dzielić się swoim doświadczeniem, dlatego od listopada 2015 prowadzę warsztatowe szkolenia dla nauczycieli pracujących z dziećmi, o czym więcej możesz przeczytać w zakładce WSPÓŁPRACA --> SZKOLENIA.

Poza blogiem, zapraszam także do mojej grupy "Głowa Pełna Pomysłów" na Facebooku, gdzie również Ty możesz podzielić się swoimi pomysłami lub zadać pytanie, na które na pewno otrzymasz odpowiedż! Zainteresowana/-y? DOŁĄCZ :).

Jeszcze więcej o mnie i mojej pracy możesz dowiedzieć się z wywiadu, którego udzieliłam Autorce bloga Polski Na Czasie.

1 komentarz:

  1. Cieszę się, że tu trafiłam. Przy gorączce pierwszy raz w życiu dostałam zastoju kreatywności i zaczęłam szukać pomysłów na dzisiejsze zajęcia. I trafiłam! Klikam w info o Tobie, a tu okazuje się, że robimy to samo. Teraz kończę licencjat z filologii francuskiej,a od czterech lat pracuję jako lektor j. angielskiego. Będę tu zaglądać, a jak jakiś pomysł wpadnie mi do głowy, odezwę się. Może coś razem urodzimy:)

    OdpowiedzUsuń