O BLOGU


Od ponad 8 lat pracuję jako nauczyciel języka angielskiego. Uczę głównie dzieci i uwielbiam to, co robię! Dzięki temu bez problemu wiążę pracę z przyjemnością. Mam też głowę pełną pomysłów. Dlatego w 2013 roku założyłam Head Full of Ideas :).


Blog jest zbiorem pomysłów na zajęcia z języka angielskiegoGłównie dla dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym. Znajdziecie u mnie wpisy o tematyce najczęściej poruszanej i tej nieco mniej popularnej. Pomysły na zajęcia, które pojawiają się na blogu zostały przeze mnie wymyślone i (zazwyczaj) sprawdzone w praktyce. Oczywiście, nie ukrywam, że Internet, znajomi nauczyciele i blogerzy są dla mnie inspiracją. Sama mam nadzieję stać się inspiracją dla innych :).


Uwielbiam tworzyć własne materiały do zajęć i chętnie się nimi dzielę! Podobnie jak pomysłami na ich wykonanie. Czasami pojawi się na blogu jakaś recenzjaPolecam Wam tylko dobre produkty, z których sama korzystam! A najbardziej lubię książki, dla dzieci ;). Nie tylko czytam je moim uczniom, ale również przygotowuję na ich podstawie całe lesson plans

Co miesiąc publikujemy z innymi blogerami językowymi i kulturowymi artykuły w ramach akcji "W 80 blogów dookoła świata". Wówczas robi się u mnie nieco bardziej kulturowo, niż językowo, co mam nadzieję również Wam się spodoba!

Jeżeli pracujesz z dziećmi, szukasz inspiracji (w każdej postaci) i fajnych materiałów na zajęcia, zostań ze mną na dłużej!
1 komentarz:

  1. Świetny blog i mega fajne inspiracje. Pozdrawiam ciepło :-) Aleksandra

    OdpowiedzUsuń