Do druku: MINIBEASTS in pictures

sobota, 18 marca 2017 08:00

Ah ten marzec! Mimo zmiennej pogody za oknem, chyba już wszyscy czujemy wiosnę, a może właśnie dzięki niej :). W Intenecie pojawiło się mnóstwo nowych materiałów, choćby z okazji kolejnej edycji akcji "High 5!", której mam nadzieję nie przegapiliście. Pomyślałam jednak, że przyda się mała odmiana. Już w dwóch moich poprzednich wpisach (TU i TU) znajdziecie wiosenne materiały, w których zrezygnowałam z obrazków na rzecz zdjęć. Dziś mam dla Was kolejną porcję - coś idealnego na podsumowanie "bugsowych" tematów. Enjoy!

Pierwszy zestaw to takie 2 w 1 - karty obrazkowe i karty wyrazowe, które możecie połączyć w całość. W tym celu możecie po raz kolejny wykorzystać niezastąpione, samoprzylepne rzepy. Słownitwo, które znajdziecie na kartach to: ant, bee, butterfly, beetle, dragonfly, fly, frog, grasshopper, ladybird/ladybug, snail, spider.
Chcesz je mieć? Kliknij w zdjęcie :)

Jeżeli uważnie czytaliście nasze wpisy, które powstały w ramach "High 5!", na pewno nie przegapliście świetnych wiosennych propozycji Eweliny na wykorzystanie spinaczy. Jeżeli ten koncept Wam się spodobał, możecie pobrać moje dwie wersje kart z serii "What is it?" - dla starszych i młodszych uczniów :). Znajdziecie na nich takie samo słownictwo, jak na kartach powyżej.
Chcesz je mieć? Kliknij w zdjęcie :)


Mam nadzieję, ze Wam się przydadzą. Ja z chęcią bym je wykorzystałam... gdyby nie L4 :). Będa musiały trochę poczekać, za to jak wrócę do pracy, będę mogła się spokojnie wykąpać w moich nowych materiałach ;).
6 komentarzy:

 1. klikam w zdjęcie, ale nie mogę pobrać

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sytuacja opanowana, już wszystko działa :)

   Usuń
 2. Świetne Marysiu, akurat przerabiam robaki z moimi 6-latkami więc jak tylko naprawisz odnośniki to od razu się biorę za drukowanie ;) Te z porami roku już zdążyłam wykorzystać na zajęciach w tym tygodniu, dzieciom bardzo się podobały :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. kurcze, ten post opublikował się sam hahah ;) Nie żartuję :P Coś musiałam źle ustawić, ale zaraz to naprawię ;)

   Usuń
  2. Sytuacja opanowana, już wszystko powinno działać! :)

   P.S. Cieszę się, że tamte materiały się przydały i spodobały. To będzie fajna kontynuacja :)

   Usuń
 3. Świetne! Idealnie nadają sie do wykorzystania z książeczka MAD ABOUT MINIBEASTS - obowiązkowo linkuję pod moja recenzją! Zdjęcia realistyczne - super opcja!

  OdpowiedzUsuń