Do druku: Personal hygiene - daily routine BINGO

poniedziałek, 23 stycznia 2017 19:00


Dobry wieczór! Ostatnio przerabiałam temat związany z higieną, do którego przygotowałam grę BINGO, w której znajdziecie uniwersalne karty (możecie je wykorzystać także, jako karty prezentacyjne) i plansze do gry do wykorzystania na zajęciach z różnych języków.

W zestawie znajdziecie aż 30 różnych kart (każda czynność wykonywana jest przez dziewczynki i chłopców o brązowych, rudych i blond włosach - dzięki temu możecie przećwiczyć nie tylko same wyrażenia określające różne codzienne aktywności, ale także słownictwo dotyczące wyglądu osób)  oraz 10 plansz do gry.Podobają Wam się? Wszystko pobierzecie, klikając w link poniżej :).

12 komentarzy:

 1. Super! Właśnie korzystałam ostatnio z Twoich kart. Piękne materiały, dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale genialne! Super ze sa i chlopcy i dziewczyny i jeszcze o roznych wlosach. Rewelacja. Karty zaraz drukuje. Aaaaa. Super. Pozdrawiam, czytelniczka Magda

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się, że się spodobały i że się przydadzą! :)

   Usuń
 3. Super dla moich starszaków. Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetne materiały. Jesteś moją Królową! ;) ...tylko na planszach jest mycie zębów a w kartach nie mogę ich znaleźć... a może źle patrzę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ooo, dziękuję - ja tego nie zauważyłam, że te pliki się nie dodały, a do tej pory nikt tego nie napisał ;) Zaraz dodam nowy plik :)

   Usuń
  2. Nie zmienia to faktu że robisz świetną robotę! Dziękuję! ;)

   Usuń
 5. Jak grać z planaszami?? Z kostką?

  OdpowiedzUsuń
 6. podobają mi się karty, szczególnie dlatego że można używać ich do powtórzenia. Wydrukuję i będę je miała w swojej skrzyni na zajęcia jako plan alternatif:)

  OdpowiedzUsuń