Blogownie pod Jemiołą 2016 - zapowiedź akcji

niedziela, 20 listopada 2016 19:00

Witajcie! W tym roku po raz kolejny wezmę udział w akcji organizowanej przez kulturowo-językowych - "Blogowanie pod Jemiołą". Przez 24 dni grudnia na 24 blogach będą pojawiać się wpisy o tematyce świątecznej, które mają za zadanie wprowadzić Was w świąteczny nastrój. Zaczynamy już 1 grudnia!

Od 1 do 24 grudnia zaglądajcie na kolejne blogi i czytajcie wpisy, odliczając z nami dni do Świąt. Spodziewajcie się ciekawostek kulturowych, językowych, kulinarnych i wielu, wielu innych! 

Poza tym przygotowaliśmy dla Was wspólny konkurs na blogu grupowym, o którym dowiecie się więcej z Facebooka już pod koniec listopada. Jeżeli jeszcze nie dołączyłaś/-eś do wydarzenia Blogów Językowych i Kulturowych koniecznie nadrabiaj, by być na bieżąco (klik!).

Poniżej możecie też bliżej przyjrzeć się naszemu cudownemu kalendarzowi i zobaczyć, na których blogach spodziewać się wpisów (kliknijcie w zdjęcie autora, by przenieść się na jego stronę!) :)

Image Map

Jak widzicie, w tym roku adwentowe odliczanie rozpocznie wpis na blogu Head Full of Ideas! Opowiem Wam o tym, jak przygotowuję się do świąt, a będzie to wpis naprawdę wyjątkowy. Jednak zanim to nastąpi, przypomnijcie sobie mój zeszłoroczny post, który powstał w ramach akcji - jak zwykle pełen inspiracji!
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz