04.2016 podsumowane plus linkowe party

niedziela, 1 maja 2016 20:50

kwiecień, podsumowanie, blog, Head Full of Ideas, angielski, dzieci, linki, materiały do pobrania

Mam wrażenie, że kwiecień zleciał wyjątkowo szybko! Zanim się obejrzałam, już mamy maj, a to wszystko dlatego, że działo się wyjąkoto dużo. Tym razem akurat niekoniecznie na blogu :).

PODSUMOWANIE

Był to zdecydowanie szkoleniowy miesiąc! W samym kwietniu przeprowadziłam drugie tyle szkoleń, co w poprzednich trzech... i było fantastycznie! Poznałam kolejne świetne, zaangażowane w swoją prace nauczycielki, miałam okazję odwiedzić mój kochany Kraków i Poznań, w którym byłam po raz pierwszy. Niektóre z Was z kolei odwiedziły mnie w Warszawie :). Wszystkim Uczestniczkom moich szkoleń bardzo dziękuję i liczę na to, że jeszcze się spotkamy!

Na blogu było tym razem mniej intensywnie. Pojawiło się pięć nowych wpisów, w tym jeden z podsumowaniem poprzedniego miesiąca i jeden gościnny, autorstwa znanej Wam już na pewno Anieli. We wpisie "Blogerzy radzą #3" przeczytacie jej porady dotyczące dyscypliny, pomysłów na zajęcia na małej przestrzeni i ulubionych piosenek dla dzieci.

Ja zaserwowałam Wam kolejną dawkę wiosennych materiałów do pobrania - grę planszową i wczorajszą SMG = Spring Matching Game :).

Na samym początku kwietnia mogliście zapoznać się z blogami polecanymi przeze mnie w ramach Share Week 2016. Zaproponwoałam Wam też kolejną akcję - "Czytamy i Polecamy blogi edukacyjne". Bardzo się cieszę, że tyle z Was postanowiło wziąć w niej udział! Już niedługo będziecie mogli przeczytać mój post z podsumowaniem akcji :). 


LINKOWANIE

Teraz kolej na Was, drodzy Blogerzy! Stwórzmy wspólnie bazę fajnych linków! :) Poniżej umieszczajcie adresy URL Waszych najlepszych wpisów z minionego miesiąca, oczywiście o tematyce związanej z nauczaniem (lub uczeniem się) :).


Oto kilka złotych zasad naszego linkowego party:

1. Wybierz jeden, ulubiony, kwietniowy wpis z Twojego bloga i umieść link do niego, klikając "Add your link" na końcu tego artykułu.

UWAGA! W polu "URL" wklej link do konkretnego wpisu, w pole "NAME" wpisz jego chwytliwy tytuł.

2. Przy okazji odwiedź co najmniej dwa inne blogi i zostaw po sobie ślad (komentarz). To ważne dla każdego blogującego, prawda?

3. Nie zapomnij o mnie (zostaw po sobie ślad także na www.fullofideas.pl). Ja też lubię czytać Wasze komentarze! :)* * *

Chcesz przeczytać podsumowania poprzednich miesięcy? Zajrzyj do wpisów: 10.201511.201501.2016,  02.2016, 03.2016.11 komentarzy:

 1. Ale ten czas szybko leci, przecież dopiero co czytałam Twoje podsumowanie marca :p Oby szkoleń było coraz więcej, może wreszcie będę miała czas i się na któreś załapię ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kiedy pojawiają się Twoje posty podsumowujące, z przerażeniem dochodzi do mnie, ze minął kolejny miesiąc! Nie wiem kiedy, ale najważniejsze, że wakacje coraz bliżej :-)
  Akcja Czytamy i polecamy blogi edukacyjne to fajne zestawienie blogów, które jednocześnie pokazuje jak dużo dzieje sie w tej sferze!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No właśnie! Kto by pomyślał, że blogów edukacyjnych jest już tak dużo! Czułam, że poznamy dzięki akcji nowe strony, ale jest ich naprawdę sporo :)

   Usuń
 3. Lubię Twoje podsumowania, mimo, że większość blogów odwiedzam regularnie to i tak zawsze coś przegapię :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozumiem doskonale :) i cieszę się, że je lubisz! One są dla Was :)

   Usuń
 4. A jednak coś przegapiłam, a myślałam, że jestem na bieżąco we wszystkich blogach językowych. Nadrabiam zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuję bardzo za tę akcję. Czasu tylko brakuję, aby wykorzystać wszystkie pomysły na zajęciach. Na szczęście w wakacje będzie można nadrobić zaległości ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. a ja czekam na szkolenie w maju:) a blogowo - czad, jak zawsze:)

  OdpowiedzUsuń
 7. Genialny pomysł na pewno będę częściej do Ciebie zaglądała. Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń