To dopiero nagroda!

środa, 23 marca 2016 17:30


Pamiętacie konkurs "Bank pomysłów z Pearson Polska"? Jeżeli nie, więcej na ten temat możecie przeczytać TU. Jeżeli całkiem Wam umknął żałujcie i nie popełnijcie tego błędu w przyszłości! W zeszłym miesiącu Zwyciężczynie odebrały swoją supernagrodę, a ja miałam okazję w tym wszystkim uczestniczyć :). Zapraszam na krótką relację!

W lutym, wraz ze Zwyciężczyniami konkursu, Przedstawicielką i Ekspertem Pearson Polska spotkałyśmy się w restauracji Alle Gloria w Warszawie. "Rendez-vous" zaowocowało nawiązaniem nowych, ciekawych znajomości (to lubię!). Poznałam przemiłe Panie - nauczycielki, które tak, jak ja uwielbiają swoją pracę i chętnie szukają kolejnych pomysłów na urozmaicanie swoich zajęć, Patrycję Rzepecką - psychologa, psychoterapeutę dziecięcego i miłośniczkę zwierzą :) oraz Agnieszkę Bender, z którą współpracowałyśmy podczas organizacji konkursu.


Trzy godziny upłynęły w przemiłej atmosferze, na prowadzeniu rozmów o różnorodnej tematyce. W końcu nie samą pracą człowiek żyje! :) Obiad był przepyszny, a na koniec, deserem wspólnie świętowałyśmy 25. urodziny Pearson Polska. Jednym słowem, działo się!

A to wciąż nie koniec. Prosto z Alle Glorii wybrałyśmy się do siedziby wydawnictwa, po której oprowadziła nas Agnieszka. Fajne doświadczenie, biorąc po uwagę to, że nigdy specjalnie nie zastanawiałam się nad tym, jak wygląda taka praca "od kuchni". Teraz miałyśmy okazję się przekonać i w przenośni, i dosłownie, bo na kawę w "socjalnym" też się załapałyśmy :).


Pod koniec dnia Patrycja Rzepecka odpowiadała na Wasze pytania, podczas specjalnie zorganizowanego chatu na Facebookowym profilu PP. Mam nadzieję, że rozwiała wszelkie Wasze wątpliwości.


Była to bardzo intensywna, ale równie ciekawa sobota! Wszystko świetnie zorganizowane, co myślę, że odczułam nie tylko ja, ale także pozostałe Uczestniczki spotkania.


I jak? Brzmi interesująco? Koniecznie śledźcie profil Pearson Polska, bo mam nadzieję, że jeszcze powtórzy się okazja do podobnego spotkania :).
6 komentarzy:

 1. Mary, ta nagroda była niesamowita! wspomnienia cudowne :)dziękuję jeszcze raz :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam ;) Bardzo miło spedzony czas! Do powtórzenia ;)

   Usuń
 2. Marysiu, Agato, Agnieszko i Dominiko w imieniu swoim i Patrycji dziękujemy za przemiłe spotkanie. Mam nadzieję, że nie ostatnie! :) Wysyłam ciepłe wiosenne pozdrowienia z biura w Warszawie!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I ja pozdrawiam wielkanocnie! Happy Easter :)

   Usuń
 3. Agnieszka Góralska24 marca 2016 17:08

  Ja też! Bardzo ciepło wspominam to spotkanie! A jak mi koleżanki "zazdraszczają"!. Relaksu w Święta i pyszności na stole!A może odwiedzicie moją szkołę w październiku? Obchodzimy 50-lecie! Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. WOW 50-lecie, super! Co z tej okazji planujecie? :)

   Usuń