Przywitaj wiosnę z Head Full of Ideas! (KONKURS)

poniedziałek, 28 marca 2016 12:00


Hello, hello! Jak żyjecie (prawie) po świętach? Mam nadzieję, że baterie naładowane, a głowy pełne pomysłów. To dobrze, przydadzą się! Dawno nie było żadnego konkursu, a ja wiem jak bardzo je lubicie :). Dlatego dziś rzucam Wam kolejne wyzwanie, a jednocześnie daję szansę na zgarnięcie nagród od wydawnictwa EDGARD. Zainteresowani?

Ah, wiosna! Wiecie już, że to moja ulubiona pora roku. Pierwsze słoneczne i ciepłe dni wprawiają mnie co roku w świetny nastrój i dają "kopa" do działania :). Masz podobnie? Świetnie! Ten konkurs jest dla Ciebie!

Do zgarnięcia nagrody od sponsora konkursu, wydawnictwa EDGARDktóre postanowiło rozbudować swoją ofertę materiałów dla rodziców i nauczycieli najmłodszych. Poza kartami obrazkowymi (m. in. Angielski dla dzieci - 100 pierwszych słówekW domu i w szkole), które na rynku dostępne są już od jakiegoś czasu, pojawiło się więcej propozycji pod szyldem "Kapitan Nauka". Wśród nich bardzo fajne, bo estetyczne i trwałe zagadki dla dzieci, karty z serii Angielski dla malucha oraz Memory na 3 sposoby - gra, która świetnie sprawdzi się na zajęciach w grupie! By bliżej poznać te publikacje, zajrzyj do poniższych wpisów:

NAGRODY

miejsce III - zestaw kart obrazkowych Angielski dla maluchaowoce i warzywa, zwierzęta, kolory

miejsce II - zestaw: Angielski dla Malucha - kolory, karty obrazkowe Angielski dla dzieci 100 pierwszych słówek oraz Memory na 3 sposoby

miejsce I - zestaw: Angielski dla Maluchaowoce i warzywa, zwierzęta, kolory, pierwsze słowa, karty obrazkowe Angielski dla dzieci - 100 pierwszych słówek, W domu i w szkoleAngielski - Zagadki obrazkowe (do wyboru 3-5,5-7 lub 6-9) oraz Memory na 3 sposoby


ZASADY


By wziąć udział w konkursie i mieć szansę na zgarnięcie którejś z nagród, pokaż mi który wpis z www.fullofideas.pl lub Facebookowego fanpage bloga szczególnie Cię zainspirował!


W terminie od 28.03.2016 do 17.04.2016 prześlij na adres:

zglowynapapier@gmail.com 

zdjęcie ilustrujące inspirację! Może to być zdjęcie z Twoich zajęć lub np. zdjęcie stworzonych przez Ciebie czy zmodyfikowanych pomocy, zainspirowanych wpisem z bloga. Może, ale nie musi nawiązywać do wiosennej tematyki. Liczy się pomysł, kreatywność i fajne zaprezentowanie inspiracji. Do konkursu możesz zgłosić do 3 zdjęć.


* * UWAGA * *

W tytule wiadomości koniecznie wpisz KONKURS, a po przesłaniu wiadomości, wypełnij poniższy formularz. Pomoże mi to nie pogubić się w konkursowych zgłoszeniach. Więc nie pomiń tego kroku! ;)
Jeżeli jeszcze tego nie zrobiłaś/-eś, zachęcam do polubienia fanpage Head Full of Ideas. To tam w pierwszej kolejności pojawią się wyniki konkursu. Wszystkie nadesłane zdjęcia trafią też do specjalnej Facebookowej galerii, która mam nadzieję będzie stanowiła dla nas wszystkich moc inspiracji!


A teraz zapoznaj się z REGULAMINEM konkursu sponsorowanego przez:

** EDIT 23.04.2015 **

Bardzo dziękuję za wszystkie nadesłane prace! Bardzo się cieszę, że blog tak Was inspiruje! Otrzymałam ponad 60 zdjęć. Całą galerię można obejrzeć na Facebooku, zapoznając się jednocześnie z wynikami: GALERIA KONKURSOWA. (Niestety nie wszystkie zdjęcia mogłam opublikować ze względu na brak zgody na wykorzystanie wizerunku dzieci).

Gratuluję Zyciężczyniom: Karolinie, Magdalenie i Martynie. Skontaktuję się z Wami drogą mailową w celu ustalenia szczegółów przekazania nagród! Stay tuned ;).

2 komentarze:

  1. Postaram się pobawić w paparazzi i uchwycić coś fajnego na zajęciach :).

    OdpowiedzUsuń
  2. Szkoda, że przegapiłam Wasz konkurs :-(

    OdpowiedzUsuń