Świąteczny Bank Pomysłów z Pearson Polska

poniedziałek, 30 listopada 2015 11:00


Coraz bliżej święta, coraz bliżej święta... Ja już zaczęłam przygotowania, a świątecznych zajęć, jak co roku, nie mogę się już doczekać! Więcej na ten temat będziecie mogli przeczytać już 5 grudnia. A jeżeli i Wy planujecie coś wyjątkowego – zarówno dla małych, jak i dużych, razem z wydawnictwem Pearson mamy dla Was propozycję!

Już dziś ruszamy z konkursem, w którym do wygrania nagrody rzeczowe:

- zestaw książeczek Pearson Readers

- Terminarz Nauczyciela

- t-shirt

- torba filcowa

oraz udział w spotkaniu z ekspertem Pearson Polska, który doradzi w kwestiach utrzymania dyscypliny w klasie, pracy z uczniami "trudnymi" oraz zaangażowania uczniów. Spotkanie odbędzie się w Warszawie (koszty przejazdu oraz obiadu pokrywa Pearson Polska) już w styczniu. Sama również będę miała okazję wziąć w nim udział, więc być może poznamy się osobiście.


Co zrobić by mieć szansę na wygranie powyższych nagród?1. Zaloguj się w specjalnie przeznaczonej do tego aplikacji na fanpage’u wydawnictwa Pearson Polska (https://www.facebook.com/PearsonPolska/app/1166375143390645/)

2. Podziel się swoim niebanalnym pomysłem na świąteczną lekcję / dekorację / zabawę / grę czy własne materiały dydaktyczne, czyli wszystko, co Ci z tej okazji w duszy zagra :)

3. Dodawaj zdjęcia, stworzone przez siebie grafiki lub linki do filmików. Zainspiruj nas i innych nauczycieli!

4. Cierpliwie czekaj na wyniki konkursu, które pojawią się już 18.12


Na zgłoszenia czekamy od 30.11 do 11.12 do godziny 23:59. Po zakończeniu konkursu, zgodnie z decyzją specjalnie powołanej komisji wyłonieni zostaną aż 3 zwycięzcy, którym zostaną przyznane wszystkie wymienione powyżej nagrody. Powodzenia! :)


Z dokładnym regulaminem konkursu zapoznacie się TU.

6 komentarzy:

 1. Dlaczego faworyzują Państwo użytkowników facebooka? Facebook to nie cała Polska...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy o kogo pytasz :) na moim blogu było bardzo wiele konkursów, które nie miały związku z Fb. Natomiast teraz organizatorem jest Pearson Polska, który postanowił zorganizować konkurs za pomocą specjalnej aplikacji, która działa jedynie na Fb.

   Zawsze można poprosić kogoś o użyczenie konta Fb.

   Pozdrawiam!

   Usuń
  2. W Pearson często realizujemy konkursy przy użyciu różnych kanałów. Seria konkursów z pomysłami na lekcje jest serią realizowaną na naszym fanpage na Facebooku. Możliwości technologiczne, które daje Facebook sprawiają, że jest to idealne medium do komunikowania się z nauczycielami, udostępniania materiałów dodatkowych czy realizowania konkursów. Zapraszamy serdecznie do spróbowania :)

   Usuń
 2. Ja także chętnie skorzystałabym, ale nie mam i nie chce mieć Facebooka.

  OdpowiedzUsuń