The End of The Year CONTEST - wyniki

czwartek, 25 czerwca 2015 20:05

Moi Drodzy! Bardzo dziękuję za tak liczne konkursowe zgłoszenia, a jury (Ani, Joli i Ani) za przebrnięcie przez nie wszystkie ;). Otrzymałam ponad 100 zdjęć! Naprawdę się tego nie spodziewałam. Ale oczywiście bardzo się cieszę, że z takim zaangażowaniem podeszliście do tematu. Jeżeli zachęciły Was nagrody, pozostaje mi tylko podziękować ich Fundatorkom: Joli z www.eduplanet.com.pl i Ani z www.annzaan.com. Jeżeli z kolei zachęciła Was sama forma konkursu, to zapamiętam to na przyszłość :). A teraz chyba najbardziej wyczekiwany moment, czyli wyniki! :) Zapraszam do obejrzenia galerii najciekawszych zdjęć.

Zacznę od miejsca 3, które zajęła... Natalia! Nagroda została przyznana za różnorodność inspirujących pomocy. Naprawdę wiele z nich wzbudziło moje i pozostałych członków jury zainteresowanie. Chętnie dowiemy się więcej na temat ich wykorzystywania! A do Autorki wędrują zeszyty Schofields&Sims oraz zegar marki Orchard Toys. Gratuluję!***
Miejsce 2, po trwającym kilka dni procesie oceniania zdjęć, postanowiłyśmy przyznać Dominice, którą nagradzamy za fajny pomysł i ciekawą tematykę zdjęcia! Zobaczcie sami:


Autorka otrzymuje książeczkę "Five Little Monkeys" autorstwa E. Christelow i zegar marki Orchard Toys :). Gratuluję!


***
No i miejsce 1, czyli zdjęcie autorstwa Sylwii! :) Za różnorodność pomocy, zarówno tych kupnych, jak i wykonanych samodzielnie, za kompozycję, wesołe kolory i naprawdę inspirujący charakter zdjęcia. Ja, jak na nie patrzę, zaczynam chcieć mieć to wszystko. A Wy? :) Do Autorki wędrują plansze Kiddo i zegar marki Orchard Toys. Gratuluję!
***

Chciałabym wyróżnić jeszcze kilka prac, które również nam się spodobały i jednocześnie wcale nie ułatwiły zadania - dokonania wyboru TYLKO 3. ;). Ich Autorkom również serdecznie gratuluję!

Autorka: Kasia. Więcej inspirujących zdjęć z Jej zajęć znajdziecie na Fb :). Zachęcam do polubienia fanpage'a!


***
Dorota, autorka bloga www.peekabooenglish.wordpress.com.
Dorota, autorka bloga www.peekabooenglish.wordpress.com.

***


Autorka: Angelika :)


No to jak, czujecie się zainspirowani? Co na powyższych zdjęciach podoba Wam się najbardziej? Znaleźliście już coś, co chcielibyście mieć "tu i teraz"? :)
7 komentarzy:

 1. Zgadzam się,że Sylwia zasłużyła na 1miejsce,jeśli czyta tego posta byłabym wdzięczna za podzielenie się z nami skąd wzięła te super słodkie szablony zwierzátek ,bo też zapragnęła je mieć:)

  OdpowiedzUsuń
 2. No nie wierzę! Dziękuję, dziękuję, dziękuję! Aż nie wiem co mam napisać! :) zwierzątka pochodzą z bloga http://blog.mimowa.pl/index.php/2014/10/mimowa-cwiczenie-na-zamowienie-czesc-8-raaany-julek/ :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękuję za wyróżnienie! Super zdjęcia i super pomoce! Pozdrawiam! Dorota

  OdpowiedzUsuń
 4. :) i ja dziękuję za wyróżnienie! Cieszę się ogromnie... :) a odpowiadając na pytanie to chce literki i rybki ze spinaczami. Na pewno zrobię! Dzięki za inspiracje i świetna zabawę przy robieniu zdjęć! Pozdrawiam,
  Angela

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacja :) gratuluję wszystkim :)

  OdpowiedzUsuń
 6. I ja dziękuję za wyróżnienie :) Świetny konkurs, serdecznie gratuluję zwyciężczyniom! Sylwia - cudeńka! A co to za słoik fajny?

  OdpowiedzUsuń
 7. Piękne prace, gratulacje:) Na pewno wiele osób zaczerpnie inspiracji z tych niesamowitych zdjęć a dzieci będą miały ogromną radość z kreatywnych zajęć. Pozdrawiam:D

  OdpowiedzUsuń