End of the year CONTEST

wtorek, 9 czerwca 2015 08:30


Ostatnio czas leci bardzo szybko... zanim się obejrzałam mamy już 9 czerwca, a to oznacza tylko jedno - zbliżają się upragnione wakacje. Przez cały rok ciężko pracowaliśmy, nie tylko prowadząc zajęcia, ale też tworząc i kolekcjonując materiały dydaktyczne. Jeżeli ktoś nie spędził ostatnich 9,5 miesiąca właśnie na tym, to nie uwierzę, że pracuje jako nauczyciel ;). Czas pochwalić się efektami! Mam dla Was konkurs, który będzie idealnym zwieńczeniem mijającego roku szkolnego, a nagrody na pewno pomogą Wam jeszcze bardziej uatrakcyjnić przyszłoroczne zajęcia :).

Spokojnie, wiem że już większość z nas jest zmęczona jak to pod koniec roku bywa, dlatego zadanie nie będzie bardzo trudne ;). Za to nagrody są bardzo, bardzo... zobaczcie sami!

1. Zestaw plansz Kiddo "zawody" firmy Play Me and Learn2. Książeczka Five Little Monkeys z płytą CD od AnnZaan.com

3. Zeszyty marki Schofield & Sims od EduPlanet.com.pl


Dodatkowo, każdy z trzech zwycięzców otrzyma zegar Penguin Clock marki Orchard Toys:


Co zrobić by mieć szansę na zdobycie którejś z powyższych nagród? Zadanie jest całkiem proste! :) Wystarczy, że zbierzesz w jednym miejscu swoje ulubione pomoce dydaktyczne (również te wykonane własnoręcznie!), zrobisz im fajne zdjęcie i do 21.06 prześlesz na adres zglowynapapier@gmail.com. Chciałabym, żeby zdjęcia stały się inspiracją dla mnie i innych nauczycieli. Dlatego w wyborze tych najciekawszych propozycji pomoże mi jury, w skład którego wejdą: Jola - właścicielka sklepu internetowego EDUPlanet.com.pl, Ania - właścicielka AnnZaan.com oraz Ania z english-nook.blogspot.com, a zwycięskie prace zostaną opublikowane na blogu po zakończeniu konkursu.


Dodatkowo zapraszam Cię do polubienia Head Full of Ideas na Fb i zostania ze mną na dłużej! :) Będzie mi bardzo miło jak udostępnisz znajdujący się tam banner konkursowy. Konkurs trwa od DZIŚ, tj. 09.06.2015 do niedzieli 21.06.2015, do godziny 23:59  :).


Powodzenia!

11 komentarzy:

 1. Super pomysł na konkurs! :D Na pewno wezmę udział! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Blogerzy mogą wziać udział? Chętnie zrobię zdjęcie mając nadzieję, że wygram coś dla córci ;-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Świetny konkurs! Linkuję u siebie na blogu :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Witam, kiedy będą wyniki konkursu? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kasiu, ten konkurs już się dawno zakończył. Był organizowany na zakończenie poprzedniego roku.

   Wyniki można znaleźć tu: http://www.fullofideas.pl/2015/06/the-end-of-year-contest-wyniki.html

   Usuń