Smile & be happy!

środa, 20 maja 2015 12:00


Macie takie dni, kiedy czujecie, że dobra energia aż Was rozpiera i chcielibyście się nią podzielić dosłownie ze wszystkimi? Kiedy uśmiechacie się do własnych myśli, zupełnie nie zwracając uwagi na to gdzie to robicie (w autobusie, metrze, sklepie, na ulicy...) Mi zdarza się to całkiem często! :)

Szczęscie to taka wspaniała rzecz, która przepełnia nas chęcią do życia i działania! Na pewno to znacie. Kiedy jesteśmy szczęśliwi, nic nie wydaje się niemożwliwe, trudne, niedostępne... Życie staje się jakieś prostsze. Lubię ten stan, jak pewnie każdy :). 

Na bycie szczęśliwym składa się tak wiele rzeczy, ale czasem potrzeba naprawdę niewiele by to poczuć - dobre słowo, gest, albo po prostu uśmiech! Mnie często uszczęśliwiają takie pozornie małe rzeczy. Nawet bardzo często zdarza mi się to w pracy. Choć tu muszę zaznaczyć, że ja ją naprawdę lubię! Tak właśnie - robię to, co kocham i kocham to, co robię! Dlatego uszczęśliwia mnie kiedy widzę, jak wiele dzieci się ode mnie uczą, jak to lubią, jak cieszą się na mój widok i jak często się uśmiechają!

No właśnie, bo szczęscie potrafi się udzielać. W zeszłym roku, w przypływie wiosennej energii wpadłam na pomysł, by nakręcić z dziećmi z naszego przedszkola filmik do piosenki Happy (możecie go zobaczyć TU). Tak nam się to spodobało, że postanowiłam uczynić z tego tradycję. W tym roku tematem przewodnim był uśmiech, nierozerwalnie połączony ze szczęsciem. I tak powstał kolejny teledysk, tym razem do piosenki You're never fully dressed without a smile (TU). Teraz za każdym razem jak je oglądam, a widziałam każdy już chyba z milion razy, od razu robi mi się wesoło.

Pamietajcie, dzielenie się z innymi swoim szczęściem jest fajne! :) Smile and be happy!
6 komentarzy:

  1. rewelacyjne te filmiki zrobiłaś :D i jakie to będą super pamiątki dla dzieciaków!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo fajny pomysł z filmkiem!

    OdpowiedzUsuń
  3. Super filmy :) A jak dzieciaki będą za parę lat oglądać, nie tylko przypomną sobie przedszkole, ale też dowiedzą się jaka muzyka była na topie.

    OdpowiedzUsuń