My TOP 3 Mother's Day ideas

czwartek, 30 kwietnia 2015 21:30


Zbliża się Dzień Matki i widzę, że post z różnymi inspiracjami na tę okazję jest ostatnio bardzo popularny (możecie do niego zajrzeć TU). W związku z tym przygotowałam dla Was jeszcze kilka pomysłów w ramach cotygodniowej listy My TOP 3. Enjoy!1. Piosenka

Bez tego obyć by się nie mogło. Zajęcia z angielskiego bez piosenek? Przedstawienie dla Mamy (i reszty członków rodziny) bez piosenek? Wyobrażacie to sobie?! ;) Na szczęście z pomocą przychodzi nam kanał Kiboomu Kids Songs! I to z niejedną propozycją:

2. Flashcards

Piosenka jest, przydałyby się jeszcze flashcards, pomocne przy wprowadzaniu słownictwa? Tym razem ja służę pomocą! :)3. Książeczka

Dla starszych dzieci, idealna na tę okazję będzie "My Mom" Anthony'ego Browne. Bliżej przyjrzycie się jej oczywiście na youtubie :).


Na zajęciach z młodszymi, świetnie sprawdzi się np. już kiedyś wspominana przeze mnie "Does a Kangaroo have a mother too?" Ercica Carle'a.


Obydwie, do tego z dołączonymi płytami (m.in. ze specjalnie nagranymi do książek piosenkami!) znajdziecie na www.annzaan.com :).


A Wy, co szykujecie w tym roku? Mieliście podobne plany czy może zupełnie inne? :)
2 komentarze:

  1. Ekstra! Mi się najbardziej podobały piosenki :-).

    OdpowiedzUsuń
  2. świetne piosenki! dzięki! na pewno skorzystam:)

    OdpowiedzUsuń