(Teddy) Bear Contest

sobota, 29 listopada 2014 20:11Niedawno obchodziliśmy Dzień Pluszowego Misia. Widziałam, że wiele osób nie przeszło "obok" tego tematu obojętnie i organizowało różne zabawy czy nawet całe związane z nim zajęcia :). U mnie też tak było i wypadło bardzo fajnie, ale że tegoroczne obchody nie były moim pomysłem, niestety nie będę się o nich rozpisywać na blogu. Za to bardzo chętnie poczytam o Waszych! ;) 


Z tej okazji mam dla Was konkurs, którego współorganizatorką i fundatorką nagrody jest Ania, właścicielka internetowej księgarni www.annzaan.com. Znajdziecie u niej anglojęzyczne klasyki, takie jak The Very Hungry Caterpillar, From Head To Toe czy We're Going on a Bear Hunt. Nie są to jednak typowe wydania. Do każdej pozycji dołączona jest bowiem płyta, na której znajdziecie nie tylko wersję audio samej książeczki, ale także specjalnie nagraną do niej piosenkę i jej wersję "karaoke" :). Koniecznie odwiedźcie sklep, by dowiedzieć się więcej. A ja zapraszam Was do udziału w konkursie, w którym do zgarnięcia jest świetna We're Goin on a Bear Hunt! :)))
Jak przyłączyć się do zabawy?

1. Odwiedź Fb fanpage Head Full of Ideas i AnnZaan.com. Będzie nam bardzo miło, jak zostaniesz z nami na dłużej i je polubisz

2. Zaproś znajomych do zabawy poprzez publiczne udostępnienie baneru rozdania, który tam znajdziesz (zarówno u mnie, jak i u Ani)

3. I oczywiście najważniejsze - zadanie konkursowe :). W terminie od 29.11 do 13.12 wyślij na adres bloga (zglowynapapier@gmail.com) propozycję swojej zabaw z okazji Dnia Pluszowego Misia - może to być pomysł, który wykorzystywałaś/-łeś już kiedyś na swoich zajęciach lub zupełnie nowa, kreatywna propozycja.


Zwycięzca zostanie wybrany przez dwuosobową komisję, w której "zasiądziemy" razem z Anią, a wyniki ogłoszone 15.12.2014.


*Zgłoszenie się do udziału w konkursie jest równoznaczne z wyrażeniem zgody na przekazanie danych osobowych celem otrzymania nagrody. Przesyłka zostanie wysłana jedynie na terenie Polski.Inspiracji szukajcie w moich wpisach i na blogu AnnZaan :)Powodzenia!
M.


Edit 15.12.2014

Moi Drodzy!

Przede wszystkim dziękuję za wszystkie propozycje! Bardzo miło się je czytało, a wybór nie był taki prosty. Całkiem sporo ich nadesłaliście!

Ostatecznie jednak zdecydowałyśmy z Anią, że najbardziej podoba nam się pomysł zatytułowany Teddy Bear vs Real Bear, który łączy ze sobą "naukę" o cechach prawdziwych i pluszowych misiów. Dzięki temu będzie super wprowadzeniem nie tylko do tematu o zabawkach, ale także do książeczek o misiach wszelkiego rodzaju, m. in. We're Going On a Bear Hunt, która wędruje do Autorki zwycięskiej propozycji.

Pani Dorocie gratulujemy i prosimy o kontakt mailowy i podanie danych do wysyłki :).


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz