Spring is coming? :)

niedziela, 23 lutego 2014 11:49

Jakiś czas temu miałam napisać o pomysłach na zajęcia dotyczące zimy, zimowych ubrań itp. Niestety jednak natłok pracy uniemożliwił mi stworzenie jakiegoś fajnego posta i szczerze powiedziawszy postanowiłam odłożyć to na tzw. "potem"... Nie spodziewałam się jednak, że zaledwie trzy tygodnie później po zimie nie będzie ani śladu! ;) Nie wiem jak Was, ale mnie bardzo to cieszy. Nie bardzo lubię zimę w mieście, która albo zamienia się w jedną wielką pluchę albo jest i biała, ale za to "utrudnia" życie (zaskakuje drogowców itp.).


W związku z powyższym wszystkich, którzy  chcieli zobaczyć, a chyba już w tym roku nie zobaczą, post  nt. zimy przepraszam i zachęcam do planowania tematów związanych z moją ulubioną porą roku. Może najwyższa pora szykować Spring Box i wprowadzać na zajęciach "wiosenne" zabawy? :)Nadejście wiosny to dla mnie zawsze porządny "zastrzyk" energii, to właśnie w zeszłym roku w marcu (tak, tak zbliżają się pierwsze urodziny!!!) założyłam bloga i zamieściłam na nim rekordową liczbę postów ;). W tym roku pewnie to się nie powtórzy, a powód od kilku miesięcy niezmiennie ten sam - brak czasu, ale liczę na to, że będzie ich po prostu więcej niż ostatnio. 

Stay tuned! :)
M.


1 komentarz:

  1. U mnie spring ideas na początku marca :) Mam nadzieję, że jednak coś dodasz, co i mnie zainspiruje ;) Pozdrawiam! http://hummingbirdels.blogspot.com

    OdpowiedzUsuń