Hello Summer Holiday CONTEST :)

czwartek, 27 czerwca 2013 08:38

Mam pewne obawy co do "widoczności" konkursu w poprzednim poście, dlatego też zapraszam Was do przeczytania o nim tu :).
Zapraszam na ostatni w tym roku szkolnym KONKURS! :) Przez wakacje będziecie mieli szansę pomyśleć czy i jak włączyć nagrody do Waszych programów, albo po prostu wykorzystać je, żeby urozmaicić sobie i dzieciom ten czas ;).

Tym razem do wygrania świetne gry od EDUPlanet:


1. Insey Winsey Spider - gra, na temat której więcej przeczytacie tu.

2. Shopping List: Fruit&Veg - czyli kolejna ciekawa rzecz, która może być pomocna przy okazji nauki o owocach i warzywach :).A oto, co trzeba zrobić:

a. Zapraszam do polubienia Head Full of Ideas na Fb;

b. oraz EDUPlanet - sklep internetowy :);

d. Następnie do wysłania do 30.06 zdjęcia przedstawiającego jakiś ciekawy pomysł na powitanie wakacji - tu pozostawiam Wam całkowicie wolną rękę i liczę na Waszą kreatywność :). Tym razem o pomoc w podjęciu decyzji będę chciała poprosić Facebookowiczów ;). Dlatego 1.07 stworzę na fanpage'u galerię z nadesłanymi pracami, a cały konkurs potrwa do 3.07;

d. Zachęcam także do zaproszenia do zabawy swoich znajomych! :)

Szczegółowy regulamin konkursu dostępny tutaj.

Have fun![Edit 4.07.2013]

Moi Drodzy!

Dziękuję za zgłoszenia konkursowe, nadesłane zdjęcia były super, jednak nie mam możliwości nagrodzenia wszystkich... Tym razem nagroda główna, czyli dwie gry Orchard Toys wędrują do Autora poniższego zdjęcia :).


Uzasadnienie:

1. Pokazuje super sposób na powitanie wakacji i jest naprawdę śliczne, sama chciałabym mieć takie zdjęcie w swojej kolekcji;
2. Jest to jedno z dwóch "rodzinnych" zdjęć, co też bardzo mi się podoba :);
3. Dostało najwięcej Waszych "lajków" (choć nie było to główne kryterium).


Ale to nie wszystko! Chciałabym też wyróżnić zdjęcie przedstawiające grę w letniego Twistera. Już pomysł samej gry oraz wcześniej prezentowane na fanpage'u  wykonanie bardzo mi się spodobało :). Ale poza tym jest to świetny sposób na powitanie wakacji na zajęciach językowych, które prowadzę! Chętnie ten pomysł wykorzystam (za zgodą Autora :)). P. Natalię chciałabym nagrodzić dodatkowo puzzlami Orchard Toys - http://www.eduplanet.com.pl/product.php?id_product=47.


Zwycięzców bardzo proszę o ponowny kontakt mailowy i podanie danych do wysyłki nagród. Jeszcze jutro postaram się je nadać.


2 komentarze:

  1. Gratuluję zwycięzcom! :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Gratulujemy zwycięzcom :))) a fota świetna :))) my właśnie jedziemy nad morze ale lampionów nie mamy w planie tylko biwakowanie na plaży z dziećmi :)

    OdpowiedzUsuń