Happy Easter!

piątek, 22 marca 2013 09:15

Przejrzałam dziś bloga i tak sobie myślę, że lekki bałagan zapanował w tych moich postach - raz o łowieniu morskich stworzonek, raz o planach na przyszłość... (dla mnie oczywiście ma to sens, ale dla innych może niekoniecznie ;)). To wszystko dlatego, że gdy zdecydowałam się na jego założenie (myślałam o tym już dużo wcześniej, jednak to dopiero pierwsze słoneczne i ciepłe dni nakłoniły mnie do działania :)) miałam w głowie nagromadzonych mnóstwo pomysłów, którymi chciałam się podzielić. Na szczęście przed nami Wielkanoc i trochę odpoczynku. Mam nadzieję, że po świętach zrobi się tu większy porządek, albo przynajmniej bardziej "logiczny" bałagan i że wreszcie nadejdzie wiosna! :). Tymczasem zapraszam na jeszcze jeden wielkanocny post.

Na początek piękna kartka, którą wykonała Tosia na zajęciach indywidualnych - tam zawsze możemy poświęcić chwilę na robienie takich fajnych rzeczy. Znowu wykorzystałyśmy piankę z Empiku (nakupowałam jej tyle, że coś z nią trzeba robić), dzięki której mamy fajny efekt 3D ;). Przed zajęciami przygotowałam Tosi wszystkie potrzebne elementy: głowę, brzuszek oraz nogi wielkanocnego zajączka. Jej zadaniem było przyklejanie kolejnych wymawianych przeze mnie części na kartkę, potem domalowała palcami uszy i łapki, wspólnymi siłami dodałyśmy też napis. Voilà! Kartka gotowa! :)


Zawsze fajnie kiedy uczeń z czymś z lekcji wychodzi. Dzięki temu przypomni sobie w przyszłości przerabiany temat, a do tego ma "pamiątkę", którą może pochwalić się rodzicom. Jeżeli nie macie ciekawego pomysłu na wykonanie podobnej pracy, zachęcam do odwiedzenia www.kizclub.com - znajdziecie tam masę ciekawych pomysłów, gotowych do wydrukowania.

Polecam też stronę, na której można znaleźć mnóstwo tematycznych kolorowanek i dodać do nich własny napis: www.twistynoodle.com. Korzystając z niej, zrobiłam sobie kilka niezłych zestawów flashcards. Ten dotyczący Wielkanocy także :).
Tu znajdziecie jeszcze kilka naprawdę fajnych pomysłów: www.magazyndomowy.pl.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz